لات موشکی یمنی‌ها به مواضع نظامیان سعودی

حملات موشکی یمنی‌ها به مواضع نظامیان سعودی

 به نقل از خبرگزاری سبا، یگان‌های موشکی و توپخانه‌ای ارتش و نیرو‌های مقاومت مردمی یمن (انصار الله) مواضع و محل‌های تجمع نظامیان سعودی و مزدوران خارجی را در شهر‌های عسیر، نجران و جیزان هدف قرار دادند و شماری از آنان را به هلاکت رساندند و یا زخمی کردند.

یک منبع نظامی اعلام کرد یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن محل‌های تجمع نظامیان سعودی را در شهر الربوعه و روستای مجازة در عسیر گلوله باران کردند. این منبع امنیتی افزود یگان‌های موشکی نیرو‌های انصارالله و ارتش یمن نیز محل استقرار نظامیان سعودی را در منطقه رقابه الهنجر و نزدیک گذرگاه علب هدف قرار دادند. او تاکید کرد شماری از نظامیان سعودی و مزدوران خارجی تحت امر این رژیم در عملیات نیرو‌های ارتش و انصار الله یمن در تپه الخزان کشته و یا زخمی شدند.

این منبع امنیتی افزود مراکز استقرار نظامیان سعودی در پایگاه‌های الشرفه، السدیس و حصن الحماد در نجران نیز هدف حملات موشکی و توپخانه‌ای نیرو‌های ارتش و انصارالله یمن قرار گرفت. نیرو‌های ارتش و انصار الله یمن همچنین چند موشک کاتیوشا به محل استقرار نظامیان سعودی در برج العبادیه در جیزان شلیک کردند.

/ 0 نظر / 25 بازدید