حضور ۵۰ بالگرد هوانیروز برای امدادرسانی در نقاط صعب‌العبور/

حضور ۵۰ بالگرد هوانیروز برای امدادرسانی در نقاط صعب‌العبور/ تدارک ۴هزار چادر برای زلزله زدگان غرب کشور

امیر سرتیپ دوم هادی آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش   درباره اقدامات انجام گرفته در جهت امداد رسانی به زلزله دیدگان غرب کشور، اظهار کرد: حدود ۴ هزار چادر را برای اسکان در سطح شهر تدارک دیده و ۱۰۰۰ چادر را نیز به سر پل ذهاب منتقل کردیم.

وی با بیان اینکه ۶۰ کامیون مایحتاج عمومی مردم را آماده کردیم، اضافه کرد: اقلام مورد نیاز حادثه دیدگان را در مقر ستاد بحران ارتش مستقر کرده و پرسنل ارتش در ستاد بحران شهر پل ذهاب مشغول تقسیم اقلام هستند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش با تأکید بر اینکه فرآیند آواربرداری همچنان ادامه دارد، افزود: در جهت ساماندهی و سازماندهی مردم و با توجه به محل سکونت حادثه دیدگان زلزله غرب کشور، تأکید بر این است که چادرهای اسکان در نزدیکی محل سکونتشان دایر شود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش درباره نوع بالگردهای موجود در منطقه، اظهار کرد: ۵۰ بالگرد هوانیروز در منطقه غرب کشور برای امداد رسانی حضور داشته و فعال هستند. هواپیماهای C130 ارتش از تهران اقلام مورد نیاز مردم را به کرمانشاه و مجروحان را به تهران منتقل می‌کند که روز گذشته ۳فروند پرواز داشته و امروز نیز ۲ فروند پرواز دارند.

/ 0 نظر / 17 بازدید